Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS10E
Symbol: SMI6ECS10E
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Wbudowany wyświetlacz Tak
Kolor drzwiczek Nie dotyczy
Typ kontroli Dotyk
Kolor panelu sterowania Stal nierdzewna
Rozmiar produktu Pełny rozmiar (60 cm)
Regulowana wysokość górnego koszyka Tak
Umiejscowienie urządzenia Częściowo wbudowane
Dostosowany do paneli Tak
Długość węża dopływowego 1,65 m
Długość przewodu 1,75 m
Długość węża odpływowego 1,9 m
Regulowane poziomy wysokości górnego kosza 3
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa wydajności energetycznej A
Obciążenie 2400 W
Prąd 10 A
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) 1,061
Zużycie energii na cykl 0,543 kWh
Pobór wody na cykl 9 l
Wskaźnik efektywności energetycznej 31,9
Zużycie energii na 100 cykli 54 kWh
Szerokość produktu 598 mm
Wysokość produktu 815 mm
Waga produktu 36,9 kg
Szerokość przedziału instalacji 60 cm
Głębokość produktu 573 mm
Głębokość przedziału instalacji 55 cm
Wysokość przedziału instalacji 87,5 cm
Indywidualny ciężar płyty (maks.) 8,5 kg
Maksymalna wysokość przedziału instalacji 87,5 cm
Głębokość przy otwartych drzwiach 115 cm
Minimalna wysokość przedziału instalacji 81,5 cm
Indywidualny ciężar płyty (min.) 2,5 kg
Poziom hałasu 42 dB
Temperatura (maks) 70 °C
Funkcja AquaStop Tak
Programy mycia Silent 50°C
Programy mycia Glass 40°C
Programy mycia Ekspress
Programy mycia Intensive 70°C
Programy mycia Auto 45-65°C
Programy mycia Szybki
Programy mycia Favorite
Programy mycia Eco 50°C
Opóźniony start timera Tak
Czas cyklu 270 min
Opóźniony start 24 h
Funkcja extra dry Tak
funkcja AquaSensor Tak
Liczba miejsc 14 kompletów
Ilość programów piorących 8
Klasa emisji hałasu B
Wydajność suszenia B
Opóźnienie startu (min) 1 h
Waga wraz z opakowaniem 39 kg
Szerokość opakowania 660 mm
Wysokość opakowania 880 mm
Głębokość opakowania 670 mm
Wskaźnik pozostałego czasu Tak
Asystent dozowania Tak
Regulowanie stopy 6 cm
Filtr samoczyszczący Tak
Światło wewnętrzne Nie
Regulowane nóżki Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2057138
Szerokość 650mm
Długość 680mm
Wysokość 880mm