Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS10E
Symbol: SMI6ECS10E
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Specyfikacja
Wbudowany wyświetlacz Tak
Rozmiar produktu Pełny rozmiar (60 cm)
Kolor panelu sterowania Stal nierdzewna
Kolor drzwiczek Nie dotyczy
Typ kontroli Dotyk
Długość węża odpływowego 1,9 m
Długość węża dopływowego 1,65 m
Długość przewodu 1,75 m
Regulowana wysokość górnego koszyka Tak
Dostosowany do paneli Tak
Regulowane poziomy wysokości górnego kosza 3
Umiejscowienie urządzenia Częściowo wbudowane
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Obciążenie 2400 W
Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Klasa wydajności energetycznej A
Pobór wody na cykl 9 l
Zużycie energii na cykl 0,543 kWh
Prąd 10 A
Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) 1,061
Wskaźnik efektywności energetycznej 31,9
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii na 100 cykli 54 kWh
Wysokość produktu 815 mm
Szerokość przedziału instalacji 60 cm
Głębokość produktu 573 mm
Szerokość produktu 598 mm
Waga produktu 36,9 kg
Głębokość przedziału instalacji 55 cm
Indywidualny ciężar płyty (maks.) 8,5 kg
Minimalna wysokość przedziału instalacji 81,5 cm
Maksymalna wysokość przedziału instalacji 87,5 cm
Indywidualny ciężar płyty (min.) 2,5 kg
Wysokość przedziału instalacji 87,5 cm
Głębokość przy otwartych drzwiach 115 cm
Poziom hałasu 42 dB
Funkcja AquaStop Tak
Temperatura (maks) 70 °C
Programy mycia Silent 50°C
Programy mycia Szybki
Programy mycia Glass 40°C
Programy mycia Ekspress
Programy mycia Favorite
Programy mycia Intensive 70°C
Programy mycia Auto 45-65°C
Programy mycia Eco 50°C
Czas cyklu 270 min
Opóźniony start 24 h
Liczba miejsc 14 kompletów
Opóźniony start timera Tak
Ilość programów piorących 8
funkcja AquaSensor Tak
Funkcja extra dry Tak
Klasa emisji hałasu B
Wydajność suszenia B
Opóźnienie startu (min) 1 h
Wysokość opakowania 880 mm
Waga wraz z opakowaniem 39 kg
Szerokość opakowania 660 mm
Głębokość opakowania 670 mm
Światło wewnętrzne Nie
Regulowane nóżki Tak
Wskaźnik pozostałego czasu Tak
Filtr samoczyszczący Tak
Regulowanie stopy 6 cm
Asystent dozowania Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2057138
Szerokość 650mm
Długość 680mm
Wysokość 880mm