Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-32GVK
Gwarancja Brak
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.3
Napięcie pamięci 1.2 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Wysokość produktu 42 mm
Szerokość 143mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.