-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw dronów bojowych Amewi FightStar czerwono-niebieski RTF (25344)
Symbol:
O4262408976370
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262408976370 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Typ produktu | Dron |
| Typ konstrukcji | Gotowy do lotu (RTF) |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Ilość prędkości | 3 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor obudowy | Czerwony |
| Kolor obudowy | Niebieski |
| Funkcja automatycznego startu | Tak |
| Poziom trudności | Początkujący |
| Rodzaj opakowania | Skrzynka |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 64mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 160mm |
