-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw do zabezpieczania narzędzi
Symbol:
00 50 04 T BK
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4003773081388 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 22 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 125 g |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 320mm |
