-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw do kopiowania Utax CK-5510K CK5510K (1T02R40UT0)
Symbol:
1T02R40UT0
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250911711878 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kod OEM | CK-5510K |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Utax CK-5510, 300CI |
| Szerokość | 98mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 87mm |
