-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw bezprzewodowy karaoke OTL Kuromi LED Light-Up
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5055371631938 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
OTL Kuromi LED Light-Up
Zestaw bezprzewodowy karaoke
Zestaw karaoke Kuromi to idealna propozycja dla dzieci, które kochają kultowy świat Sanrio i chcą przenieść jego klimat do realnego świata. Dzięki temu zestawowi zabawa staje się jeszcze bardziej wciągająca. To zestaw karaoke, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz.
Styl Kuromi
Wygląd urządzeń to kuromi. Fioletowo-czarne urządzenia ozdobione jest ikoniczną postacią Kuromi. Obudowy wykonane są z matowego tworzywa, co zwiększa pewność chwytu. Ikona Kuromi umieszczone na każdym z urządzeń dodatkowo wzmacnia ich atrakcyjność wizualną tak samo jak i światełko LED wbudowane w konstrukcje głośnika.
Ten mikrofon to coś więcej niż elektroniczny gadżet - to narzędzie do tworzenia własnych historii i rozwijania własych pasji muzycznych i pobudzania kreatywności. Urządzenie sprawdzają się doskonale podczas zabawy na podwórku czy nawet w domu. To urządzenie jest jak zabawka, która zachęca do rozwijaniu zdolności wokalnych najmłodszych, dzięki czemu rodzice mogą z dumą patrzeć na swoją rozwijającą swoje pasje pociechę.
Funkcjonalność dostosowana do dzieci
Zestaw Karaoke Kuromi uwzględnia potrzeby najmłodszych użytkowników. Głośnik może być używany osobno jako urządzenie bluetooth dzięki czemu jest kompatybilne z każdym urządzeniem które posiada opcje bluetooth np. iPad tablety, iPady, laptopy, telefony i wiele więcej. To przemyślane rozwiązanie dla dzieci, które lubią niezależność i nowoczesne gadżety i śpiew.
Dane Techniczne |
|
| Model | KU1475 |
| Typ | Zestaw Karaoke |
| Głośnik | Φ50mm |
| Bluetooth | 5.3 |
| Częstotliwość | 40-18000 Hz |
| SPL | 96dB 1kHz THD <3%</td> |
| Wbudowana Bateria | Litowo-Jonowa Głośnik - 3.7V, 4.44 Wh, 1200mAh Mikrofon - 3.7 V, 1.85 Wh, 500mAh |
| Czas Działania | 4h |
| Czas Ładowania | 2h |
| Napięcie ładowania | DC 5V |
| Moc Wyjściowa Głośnika | 5W |
| Rozmiar Głośnika | 97.5 x 76 x 84 mm |
| Rozmiar Mikrofonu | 38 x 135 x 38 mm |
