-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw Suszarka JRL Forte Pro 2020H ze szczotkami niebieski
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935481309561 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zestaw Suszarka Forte Pro 2020H JRL ze szczotkami
JRL to znana i ceniona amerykańska marka, która idealnie łączy elegancki szyk i sportową wygodę.
Stylowy wygląd
Suszarka do włosów to niezbędne narzędzie w każdym salonie oraz w domu. Suszarka JRL wyróżnia się na tle innych smukłą linią i nowoczesnym designem.
Suszarka posiada guzik do zimnego powietrza oraz funkcje pamięci która zapamiętuje ustawienia suszarki.
Doskonałość w każdym calu
Jej ogromną zaletą jest funkcja automatycznego czyszczenia, dzięki czemu filtr nie ulega zabrudzeniom.
Posiada również wbudowany zaawansowany generator jonów redukujący efekt puszenia i elektryzowania się włosów dzięki czemu są one nawodnione, zdrowe i lśniące.
Dwie szczotki w zestawie
Do zestawu zostają dołączone dwie szczotki do modelowania 32mm i 53mm. Jest to zestaw stworzony z myślą o profesjonalnych fryzjerach oraz osobach, które oczekują szybkiej, wygodnej i skutecznej stylizacji włosów zarówno w salonie, jak i w domu.
Dane Techniczne |
|
| Kolekcja | Forte Pro |
| Kolor | Niebieski |
| Prędkość silnika | 100 000 obr/min |
| Moc | 2150W |
| Typ Silnika | Bezszczotkowy |
| Dioda ostrzegająca o automatycznym czyszczeniu | LED |
| Ilość ustawień temperatury | 3 |
| Ilość ustawień prędkości | 3 |
| Waga | 320g |
| Długość kabla | 3.5 m |
