-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Słuchawkowy Jabra 20SE MS stereo USB-A
Symbol:
4999-823-309
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991021158 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Łatwe parowanie | Nie |
| Standard Multipoint | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Daisy chain | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Nasićnij i mów (NIM) | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Monitor pracy serca | Nie |
| Virtual surround | Nie |
| Stalowe zawiasy | Nie |
| Czujnik przewodnictwa kostnego | Nie |
| Zoptymalizowany dla | Microsoft Teams |
| Głos HD | Tak |
| Automatyczne podłączanie | Nie |
| Odciążenie ciśnienia w uchu | Nie |
| Profil dostępu do książki telefonicznej (PBAP) | Nie |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
| Aktualizacje (OTA) | Nie |
| Power bass | Nie |
| Certyfikaty | Microsoft Teams |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Głębokość opakowania (imperial) | 23 cm (9.06") |
| Szerokość opakowania (imperial) | 18 cm (7.09") |
| Wysokość opakowania (imperial) | 3,51 cm (1.38") |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Etui do ładowania | Nie |
| Walizka | Nie |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Wymienna bateria | Nie |
| Przewodnik głosowy | Nie |
| Rodzaj nausznika | Leatherette size L |
| Zarządzanie połączeniami | Remote Call Control (RCC) |
| Długość kabla USB | 2,15 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| NFC | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Obsługiwane aplikacje | Jabra Direct |
| Etui ochronne | Nie |
| Głośnik | Nie |
| Digital Signal Processing (DSP) | Tak |
| Sterowanie głosem | Nie |
| Automatyczna regulacja głośności | Nie |
| Zawartość opakowania | Headset;USB controller- (call control unit) |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -30 dB |
| Redukcja hałasu | Nie |
| HearThrough | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 192mm |
Dane producenta
GN Audio Poland Sp.
Sienna 39
00-121 Warszawa (Śródmieście)
Poland
info@gn.com
