-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw Selfie Stick 1.2m DJI Osmo
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6937224118553 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zestaw Invisible Selfie Stick DJI Osmo (1,2 m)
Invisible Selfie Stick DJI Osmo (1,2 m) to uniwersalne rozwiązanie dla twórców, którzy chcą uzyskać imponujące ujęcia z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki długości 1,2 metra pozwala uchwycić szeroką scenę, a po połączeniu z kamerą DJI Osmo 360 pozostaje niewidoczny w kadrze. Do zestawu dołączono regulowane mocowanie z systemem szybkiego odłączania, które umożliwia płynną zmianę kąta ustawienia kamery - zarówno do klasycznych ujęć selfie z pojedynczego obiektywu, jak i bardziej dynamicznych ujęć 360°. Całość zachowuje lekką, kompaktową formę, dzięki której akcesorium świetnie sprawdza się w plenerze.
W zestawie
- Invisible Selfie Stick DJI Osmo (1,2 m) x1
- Regulowane mocowanie adaptera z systemem szybkiego odłączania DJI Osmo x1
Invisible Selfie Stick
| Producent | DJI |
|---|---|
| Kod producenta | CP.OS.00000469.01 |
| Wymiary (po złożeniu) | długość ok. 251 mm, średnica ok. 24 mm |
| Wymiary (po rozłożeniu) | długość ok. 1200 mm, średnica ok. 24 mm |
| Waga | ok. 137 g |
Regulowane mocowanie adaptera z systemem szybkiego odłączania DJI Osmo
| Wymiary | ok. 41 × 22 × 32 mm (D × S × W) |
|---|---|
| Waga | ok. 27 g |
Dane producenta
DJI Europe B.V.
LA 2992
24569 Barendrecht
Netherlands
dealer.nl@dji.com
