-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw SO DDR5 64GB PC 5600 CL48 CORSAIR (2x32GB) VENGEANCE sprzedaż detaliczna
Symbol:
1775322
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006691013 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 48 |
| Waga produktu | 39 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 75mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
