-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw Maszynka + trymer JRL 2w1 stacja ładująca złoty
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935481371247 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zestaw Fresh Fade
bezprzewodowy trymer, trymer do włosów Fresh Fade 2020T + maszynka do strzyżenia, maszynka do włosów Fresh Fade 2020C + stacja ładująca
JRL to znana i ceniona amerykańska marka, która idealnie łączy elegancki szyk i sportową wygodę.
Stylowy wygląd
Urządzenia swoją smukłą teksturą, która nie tylko przyciągają wzrok, ale także zapewnia pewny chwyt. Trymer do włosów to jeden z najważniejszych sprzętów w każdym salonie fryzjerskim lub barberskim. A ostrze o kształcie litery T daje większą swobode ruchów podczas pracy.
Oba urządzenia posiadają technologie Smart Clip co zwiększa prędkość silnika.
Doskonałość w każdym calu
Trymer JRL posiada wyjątkowe ostrze, chłodniejsze o 7°C (13,89°F) w porównaniu do większości maszybek do strzyżenia po 30 minutach pracy.
Opatentowana inteligentna technologia Smart-Clip zwiększa prędkość silnika, gdy ostrze wyczuwa opór podczas pracy, dzięki czemu maszynka nigdy nie ulega przeciążeniom.
Jakość i styl
Maszynka posiada system blokady dźwigni odpowiedzialnej za regulację wysokości noża sprawia, że można ustawić ja w 5 poziomach bez obawy, że samoistnie sie przesunie. Dopasowanie bez nasadek od 0,5 mm do 3,5 mm.
Dane Techniczne Trymera |
|
| Kolekcja | Fresh Fade |
| Kolor | Złoty |
| Czas pracy | do 2 godzin |
| Niski poziom hałasu w czasie pracy | 60dB |
| Waga | 212g |
| Bateria | Litowo jonowa (3.7V 1400mAh) |
| W zestawie | Oliwka, nóż SF07 T-Precision Blade, szczoteczka, zasilacz |
Dane Techniczne Maszynki |
|
| Kolekcja | Fresh Fade |
| Kolor | Złoty |
| Czas pracy | do 4 godzin |
| Waga | 340g |
| Bateria | Litowo jonowa (3.7V 3200mAh) |
| W zestawie | Oliwka, nóż BF03 Taper Blade, szczoteczka, zasilacz, 10 nasadek: #1/2 - 1/16" (1,5mm); #1 - 1/8" (3mm); #1 1/2 - 3/16" (4,5mm); #2 - 1/4" (6mm); #3 - 3/8" (10mm); #4 - 1/2" (13mm); #5 - 5/8" (16mm); #6 - 3/4" (19mm); #7 - 7/8" (22mm); #8 - 1" (25mm) |
