-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Walec sensoryczny Clemmy
Symbol:
17495
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125174959 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Typ produktu | Zestaw do budowania |
| Efekty dźwiękowe | Nie |
| Waga produktu | 749 g |
| Dźwięki | Nie |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 6 miesięcy |
| Data wydania (DD/MM/RRRR) | 01/03/2025 |
| Wymagane baterie | Nie |
| Rodzaj opakowania | Otwarte pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,05 kg |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Asortyment produktów | Nie |
| Wysokość brutto palety | 142 cm |
| Minimalna wielkość zamówienia | 6 szt. |
| Pojemność brutto palety | 1363200000 dm³ |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety | 96 kg |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 28005125174953 |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Minimalna ilość zamówienia skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Ilość jednostek zamówienia | 6 szt. |
| Ostrzeżenie UE TSD | Do stosowania pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej |
| Język UE TSD | Francuski |
| Ostrzeganie | Warning |
| Grupa docelowa | Baby - Baby |
| Rodzaj jednostki handlowej | Pojedyncza jednostka konsumencka |
| Leclerc Codelec | 7310115 |
| Początek dostępności | 01/01/2025 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 165mm |
