-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Super mikroskop
Symbol:
50755
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125507559 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wymagane baterie | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Głębokość opakowania | 385 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,11 kg |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 387mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 287mm |
