-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Studio tatuażu Crazy Chic
Symbol:
18261
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125182619 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Sugerowana płeć | Dziewczyna |
| Typ produktu | Zestaw do robienia Studio tatuażu dla dzieci |
| Waga produktu | 1,06 kg |
| Szerokość opakowania | 451 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 311 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 310mm |
