-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Ścieżka sensoryczna Clemmy
Symbol:
17352
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125173525 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Typ produktu | Mata do zabaw dla niemowląt |
| Dźwięki | Nie |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (max) | 3 lata |
| Drążek na zabawki | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 7 miesięcy |
| Waga produktu | 1,38 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Wysokość opakowania | 285 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,46 kg |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Leclerc Codelec | 7310115 |
| Czy artykuł handlowy jest artykułem promocyjnym | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 6 mies. |
| Zalecany wiek (max) | 36 mies. |
| Minimalna ilość zamówienia skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Ilość | 6 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 6 szt. |
| Szerokość (cm) | 39,8 cm |
| Wysokość (cm) | 30,5 cm |
| Pojemność brutto palety | 1902720000 dm³ |
| Długość (cm) | 39,8 cm |
| Język UE TSD | Francuski |
| Ostrzeżenie UE TSD | Do stosowania pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Ćwiczenie motoryki małej |
| Języki opakowań (format ISO 639) | Angielski |
| Początek dostępności | 01/01/2020 |
| Języki instrukcji (format ISO 639) | Francuska |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 280mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko zadławienia.
• Sprawdzić stan klocków przed każdym użyciem. Usunąć uszkodzone elementy.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
