-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Salon urody
Symbol:
50690
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125506903 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Obsługa języków | Polski |
| Motyw | Beauty |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Szerokość opakowania | 451 mm |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 75mm |
