-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Kosmetyki
Symbol:
50891
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125508914 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Sugerowana płeć | Dziewczyna |
| Przeznaczone dla dzieci | Tak |
| Typ produktu | Zestaw kosmetyków |
| Wymagane baterie | Nie |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Waga produktu | 760 g |
| Szerokość opakowania | 281 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Głębokość opakowania | 370 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 280mm |
