-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Interaktywny Eduglobus Real Time
Symbol:
50848
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125508488 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 7 lat |
| Funkcja mówienia | Tak |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Wymagane baterie | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Dźwięki | Tak |
| Dedykowana aplikacja | Tak |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga produktu | 1,76 kg |
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Głębokość opakowania | 479 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Nauka geografii |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 285mm |
