-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Fabryka długopisów z wiadomością
Symbol:
18211
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125182114 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Wymagane baterie | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość opakowania | 418 mm |
| Waga produktu | 840 g |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 290mm |
