-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Autko sensoryczne Clemmy
Symbol:
17315
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125173150 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Data wydania (DD/MM/RRRR) | 01/02/2020 |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość części | 8 szt. |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Dźwięki | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Efekty dźwiękowe | Nie |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Zalecany wiek (max) | 36 lat |
| Motyw | Car |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Wymagane baterie | Nie |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 822 g |
| Waga brutto opakowania | 822 g |
| Minimalna wielkość zamówienia | 6 szt. |
| Rodzaj opakowania | Otwarte pudełko |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Czy artykuł handlowy jest artykułem promocyjnym | Nie |
| Zalecany wiek (max) | 36 mies. |
| Zalecany wiek (min) | 6 mies. |
| Minimalna ilość zamówienia skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Pojemność brutto palety | 1804800000 dm³ |
| Wysokość brutto palety | 188 cm |
| Wysokość (cm) | 34,5 cm |
| Ilość | 6 szt. |
| Szerokość (cm) | 30 cm |
| Długość (cm) | 30 cm |
| Waga brutto palety | 145,6 kg |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 28005125173154 |
| Język UE TSD | Francuski |
| Ostrzeżenie UE TSD | Do stosowania pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Nie |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Trening umiejętności motorycznych |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Rozwój koordynacji ręka-oko |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Trening logicznego myślenia |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Trening pamięci |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Trening percepcji dotykowej |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Trening krytycznego myślenia |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Trening umiejętności sensorycznych |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Rozwój umiejętności wizualnych |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Ćwiczenie motoryki małej |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Nauka kolorów |
| Początek dostępności | 01/02/2020 |
| Leclerc Codelec | 7310115 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 185mm |
