-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Art Pomysły: Laboratorium kwiatów
Symbol:
18216
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125182169 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw |
| Sugerowana płeć | Dziewczyna |
| Motyw | Kwiaty |
| Zalecany wiek (min) | 7 lat |
| Wymagane baterie | Nie |
| Głębokość opakowania | 278 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,06 kg |
| Szerokość opakowania | 418 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 65mm |
