-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw Clementoni - Art Pomysły: Fabryka długopisów
Symbol:
18780
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8005125187805 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw artystyczny dla dzieci |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Szerokość opakowania | 418 mm |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wymagane baterie | Nie |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 294mm |
