-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw 3 wentylatorów RealPower Heater Fan HL-2.2 511291
Symbol:
511291
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4040895012821 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Kolor produktu | Biały |
| Przenośny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga produktu | 322 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Regulowany termostat | Tak |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość opakowania | 324 mm |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 71mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 89mm |
