-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Żelazko TEFAL FV 2836 Express Steam
Symbol:
FV2836E0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3121040081921 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Nie |
| Silne uderzenie pary | 165 g/min |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Ciągły strumień pary | 35 g/min |
| Wielkość otworu napełniania | Duży |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Moc żelazka | 2400 W |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,56 kg |
| Głębokość opakowania | 338 mm |
| Szerokość opakowania | 151 mm |
| Wysokość opakowania | 186 mm |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 180mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń.
• Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru.
• Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem.
