-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Żelazko RUSSELL HOBBS 23975-56
Symbol:
23975-56
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061104516 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Miedziany |
| Silne uderzenie pary | 150 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,315 l |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc żelazka | 2600 W |
| Szerokość opakowania | 311 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,54 kg |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 160mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru.
• Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń.
• Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem.
