-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zebra ZD411d drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 300 x 300 DPI 102 mm/s Przewodowy i Bezprzewodowy Przewodowa sieć LAN Bluet
Symbol:
1709234
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0663056009382 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | C-TICK |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Wysokość produktu | 151 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 4,4 - 41 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Wbudowane kody kreskowe | EAN8 |
| Wbudowane kody kreskowe | PDF417 |
| Wbudowane kody kreskowe | UPC-A |
| Wbudowane kody kreskowe | Codablock |
| Wbudowane kody kreskowe | MaxiCode |
| Wbudowane kody kreskowe | Interleaved 2/5 |
| Wbudowane kody kreskowe | Macierz danych |
| Wbudowane kody kreskowe | POSTNET |
| Wbudowane kody kreskowe | UPC-E |
| Wbudowane kody kreskowe | MSI |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 49 |
| Wbudowane kody kreskowe | Plessey |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 39 |
| Wbudowane kody kreskowe | AZTECCODE |
| Wbudowane kody kreskowe | EAN13 |
| Wbudowane kody kreskowe | QR Code |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 93 |
| Wbudowane kody kreskowe | CODABAR (NW-7) |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 128 (A/B/C) |
| Wbudowane kody kreskowe | Industrial 2/5 |
| Wbudowane kody kreskowe | Code 11 |
| Wbudowane kody kreskowe | MicroPDF417 |
| Wbudowane kody kreskowe | LOGMARS |
| Wbudowane kody kreskowe | Planet |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Języki opisu strony | EZPL |
| Skalowalne czcionki | Swiss |
| Certyfikaty | IEC 60950-1, IEC 62368-1, EN55022 Class B, EN55024, EN55035, EN61000-3-2, EN61000-3-3, FCC Class B, ICES-003, FCC 15.209; 15.247(d), IC RSS 247, EN 300 328, EN 301 893, EN 62311, cTUVus CE Marking, VCCI, C-Tick, S-Mark, CCC, CU, BSMI, KCC, SABS, IN-Metro, BIS, NOM |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Szeregowy (RS-232) |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Prędkość druku | 102 mm/s |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 300 DPI |
| Maksymalna szerokość drukowania | 5,4 cm |
| Grubość nośnika | 0.06 - 0.1905 mm |
| Maksymalna średnica rolki | 12,7 cm |
| Wymiary rdzenia | 1,27 cm |
| Szerokość taśmy | 5,8 cm |
| Obsługuje szerokość papieru | 15 - 57 mm |
| Maksymalna długość etykiety | 0,991 m |
| Długość taśmy | 74 m |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 500mm |
