-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zdalnie sterowany samochód REVOLT
Symbol:
ZAB0106.1
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901890095365 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 300mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt zawiera baterie, które muszą być prawidłowo utylizowane.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej określonego wieku.
• Nie używać w pobliżu ognia lub źródeł ciepła.
Dane producenta
Lechpol Electronics Leszek sp k.
Garwolińska 1
08-400 Miętne
Poland
256850040
serwis@lechpol.pl
