-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz sieciowy Qoltec 51735 do notebooka HP (19,5 V; 7,7 A; 150W; 4.5 mm x 3 mm)
Symbol:
51735
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901878517353 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Prąd wyjściowy | 7,7 A |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Moc rzeczywista | 150 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 132mm |
Dane producenta
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl
