-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz sieciowy Lenovo 65W Standard AC Adapter 4X20M26272 do notebooka Lenovo (65W; USB Typ C x USB Typ C)
Symbol:
4X20M26272
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 191200521539 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Certyfikaty | Serbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM(Mexico), CB, CCC (Safety and EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS, IARM (Argentina), ICES, EMC, C-Tick, C-UL, FCC, PSE, PSB |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Wysokość produktu | 28,5 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 52mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus
