-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz laboratoryjny UTP3313TFL-II
Symbol:
MIE0396
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901890056205 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 179mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zasilacz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o utylizacji sprzętu elektronicznego.
• Nie otwierać obudowy zasilacza - możliwość porażenia prądem elektrycznym.
• Nie stosować zasilacza w środowisku wilgotnym lub zapylonym.
