-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz impulsowy 12V/15A/P
Symbol:
67298
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 67298 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Zasilacz impulsowy 12V/15A/P
Model: 12V/15A/P
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Napięcie zasilania: | 230 V AC |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V DC |
| Regulacja napięcia wyjściowego: | 9.8 ... 13 V |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 15 A |
| Moc zasilacza: | 180 W |
| Liczba wyjść: | 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwzwarciowe |
| Przeciążeniowe | |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: | 200 x 100 x 43 mm |
| Producent / Marka: | Delta Power |
Osoba odpowiedzialna
DELTA-OPTI Monika Matysiak
Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
