-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i600 LED
Symbol:
ID600
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904006036399 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,6 kVA |
| Układ | Kompaktowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Wysokość produktu | 141 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 142mm |
Dane producenta
Orvaldi Power Protection Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 123
02-017 Warszawa
Poland
713151603
orvaldi@orvaldi.com
