-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz awaryjny UPS Conceptronic 1500VA/900W/2xSchuko/3xIEC/USB/RJ45/AVR bk
Symbol:
471716
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235256 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Auto-restart | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Układ | Kompaktowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Waga produktu | 9,8 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Głębokość opakowania | 376 mm |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Wysokość opakowania | 268 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy, Kabel USB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Pojemność baterii | 108 Wh |
| Czas ładowania baterii (90%) | 8 h |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 272 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 293 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 397 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,1 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504402000 |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość brutto palety | 2,04 m |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 350mm |
