-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz awaryjny UPS Bluewalker VI 600 SW 360W Line-Interactive
Symbol:
1138258
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260074976298 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,6 kVA |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 10% |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Wymiana baterii |
| Szerokość produktu | 328 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 5,2 kg |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Dołączone oprogramowanie | ViewPower |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba wyjść typu F | 2 |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Szerokość | 128mm |
| Długość | 448mm |
| Wysokość | 225mm |
Dane producenta
BlueWalker GmbH
Hellersbergstraße 6
41460 Neuss
Germany
(+49)21315952110
https://powerwalker.com/
