-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz awaryjny ORVALDI V2000+ sinus 2U LCD
Symbol:
VOT2000+
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904006036801 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wydajność | 91% |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Wydajność (tryb ECO) | 97% |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Tryb ECO | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Wymiana baterii, Usterka, Alarm przeciążenia |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 25% |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Waga produktu | 21,5 kg |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | IEC 320 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Zimny start | Tak |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 438mm |
| Wysokość | 438mm |
Dane producenta
Orvaldi Power Protection Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 123
02-017 Warszawa
Poland
713151603
orvaldi@orvaldi.com
