-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz Zebra Power Supply Adapter
Symbol:
545048
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5711783383161 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Kompatybilność ładowarki | Komputer przenośny |
| Kompatybilność | TC70/TC75 |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 290mm |
