-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz UPS SALICRU SPS 1100 ONE BL IEC UPS 1100VA Line-interactive
Symbol:
477339
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8436584875048 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Wymiana baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,1 kVA |
| Możliwość odłączenia przewodu zasilania | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Auto-restart | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Diody LED | Tak |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 8,2 kg |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Rodzaj baterii | Ołów-wapń (Pb-Ca) |
| Zimny start | Tak |
| Czas ładowania | 6 h |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 660mm |
| Wysokość | 660mm |
