-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz UPS PowerWalker Basic VI 1500 STL EU
Symbol:
10121076
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260074980714 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Wydajność | 95,8% |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba wyjść typu F | 4 |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 2,17 min |
| Pojemność baterii | 7,2 Ah |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 7,5 min |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Szerokość | 128mm |
| Długość | 448mm |
| Wysokość | 225mm |
