-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz UPS Orvaldi AM-1000LCD USB czarny
Symbol:
UPAM1000LCDOR
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904814370180 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Orvaldi AM-1000LCD
Kompaktowy zasilacz awaryjny UPS dla domu i biura, które łączą wygodę użytkowania z zaawansowaną ochroną sprzętu. Ich charakterystyczną cechą są okrągłe gniazda umieszczone od góry - niczym w typowej listwie zasilającej - w tym 8 gniazd wyjściowych (4 z podtrzymaniem bateryjnym i 4 z samą ochroną przeciwprzepięciową dla mniej ważnych odbiorów). Zaawansowane sterowanie mikroprocesorowe gwarantuje wysoką niezawodność, a funkcja AVR stabilizuje napięcie. Urządzenie oferuje symulowaną sinusoidę, ładowanie w trybie wyłączenia, zimny start, łatwą wymianę baterii przez wygodną klapkę, port USB, ochronę sieciową 2x RJ-45, ładowarkę USB (5V/2,1A) oraz czytelny wyświetlacz LCD.| Parametry | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Poziom hałasu | 40 dBA |
| Wymiary | 345 x 200 x 100 mm |
| Kolor | czarny |
| Złącza | 4x EU schuko (przeciwprzepięciowe) | 4x EU schuko (z podtrzymaniem) | 1x USB | 2x RJ-45 |
| Akumulator | 9000 mAh |
| Masa | 6,4 kg |
| Napięcie wejściowe | 230V AC +/- 25% |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Napięcie | 12V |
| Moc pozorna | 1000VA |
| Moc wyjściowa | 600W |
| Czas ładowania | 8 godzin do 90% pełnej pojemności |
| Czas przełączania | 6 ms typowo, 10 ms maksymalnie |
Dane producenta
Orvaldi Power Protection Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 123
02-017 Warszawa
Poland
713151603
orvaldi@orvaldi.com
