-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz UPS Conceptronic 850VA/490W/6xSchuko/RJ45 in/Out Office black
Symbol:
463625
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235430 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Modem |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Moc rzeczywista | 490 W |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Auto-restart | Tak |
| Gniazdo wyłącznika | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Układ | Kompaktowy |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 2,94 kg |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 309 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wysokość opakowania | 182 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,2 kg |
| Szerokość opakowania | 138 mm |
| Głębokość opakowania | 351 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 72 Wh |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Czas ładowania baterii (90%) | 8 h |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Wysokość palety netto | 185,5 cm |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 397 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504402000 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 302 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,6 kg |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 350mm |
