-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz UPS CONCEPTRONIC 1000VA/ 900W/3xSchuko/USB/+ Online Tower bk
Symbol:
495797
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867238172 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Tryb ECO | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Poziom THD prądu wejściowego | 5% |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Wymiana baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Tower |
| Waga produktu | 10,1 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Głębokość produktu | 327 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy, RS-232, Kabel USB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Port RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Pojemność baterii | 108 Wh |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 4 h |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504406090 |
| Wysokość brutto palety | 126 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 217 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 277 mm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,5 kg |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 350mm |
