Zasilacz PC ZALMAN 700W ZM700-TXII
Symbol: ZM700-TXII
210.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Zostaw telefon
Zasilacz wewnętrzny dla komputerów stacjonarnych o mocy 700 W.
Wyposażenie:
Dokumentacja
Pozostałe parametry:
Znak bezpieczeństwa CE
Szerokość (mm):
150
Wysokość (mm):
86
Głębokość (mm):
140
Linia:
nie
Gwarancja:
3 lata
Zastosowane zabezpieczenia:
OVP, UVP, SCP, OPP
Moc zasilacza (W):
700
PFC:
tak
Natężenie prądu na liniach:
-12V - 0.5A, +12V - 52.5A, +3.3V - 22A, +5Vsb - 3A, +5V - 22A
Zgodne standardy:
ATX
Rodzaj chłodzenia:
Wentylator 120 mm
Wtyczki ATX 24-pin (20+4):
1
Wtyczki PCI-E 8-pin (6+2):
2
Wtyczki PCI-E 8-pin:
nie
Wtyczki PCI-E 6-pin:
Wtyczki SATA:
6
Wtyczki Molex:
4
Wtyczki Floppy:
Modularny typ okablowania:
Pozostałe złącza:
1 x CPU 4+4 (8) pin
Sprawność zasilacza (%):
87
Obciążenie na liniach:
+12V - 630W, -12V - 6W, +3.3V/+5V - 130W, +5Vsb - 15W