Zasilacz PC ZALMAN 500W ZM500-TXII
Symbol: ZM500-TXII
179.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Kurier 15.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Zasilacz wewnętrzny dla komputerów stacjonarnych o mocy 500 W.
Wyposażenie:
Dokumentacja
Pozostałe parametry:
Certyfikat 80 PLUS
Szerokość (mm):
150
Wysokość (mm):
86
Głębokość (mm):
140
Linia:
nie
Waga (g):
1630
Gwarancja:
3 lata
Moc zasilacza (W):
500
Natężenie prądu na liniach:
-12V - 0.5A, +12V - 37.5A, +3.3V - 22A, +5Vsb - 3A, +5V - 20A
Zgodne standardy:
ATX
Rodzaj chłodzenia:
Wentylator 120 mm
Wtyczki ATX 24-pin (20+4):
1
Wtyczki PCI-E 8-pin (6+2):
2
Wtyczki PCI-E 8-pin:
nie
Wtyczki PCI-E 6-pin:
Wtyczki SATA:
6
Wtyczki Floppy:
Modularny typ okablowania:
Pozostałe złącza:
3x 4 piny zasilanie wewnętrzne, 1x złącze zasilania 8 pin +12V z wymienną sekcją 4 pin, 1x łączówka typu 4 pin mini-power