-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz NETGEAR APS1000W-100NES
Symbol:
APS1000W-100NES
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 606449085921 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łączna moc | 1000 W |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Głębokość produktu | 207,6 mm |
| Szerokość produktu | 86,4 mm |
| Wysokość produktu | 39,3 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 85 °C |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1272908 h |
| Obsługiwane produkty | RPS4000 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 243mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania.
• Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie.
Dane producenta
NETGEAR International Limited
6th Floor, Penrose Two,Penrose Dock
T23YY0 Cork
Ireland
emea.orders@netgear.com
