-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz INCA IPS-1050XN
Symbol:
469245
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8681949014697 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 1050 W |
| Łączna moc (+12 V) | 950 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 43 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 43 A |
| Prąd wejściowy | 5 - 10 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 417mm |
| Wysokość | 234mm |
