-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz D-Link DIS-H30-24 30 W 85 - 264 V - 47 - 63 Hz - 0,8 A - 30 ms - 89%
Symbol:
1803002
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0790069437830 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Łączna moc | 30 W |
| Napięcie wejściowe AC | 85 - 264 V |
| Prąd wejściowy | 0.8 A |
| Wydajność | 89% |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Czas wstrzymania | 30 ms |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2000 m |
| Czas wzrostu | 50 ms |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |
Dane producenta
D-Link (Polska) Sp. z o.o.
Mysikrólika 11a
02-809 Warszawa (Ursynów)
Poland
pl-info@dlink.com
