-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz Chieftec Vega M Biały 80Plus Złoty 750W
Symbol:
PPG-750-CW
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0753263079107 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 62,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc | 750 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,96 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Technologia łożysk | FDB |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,43 kg |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) długość kabla | 600 mm |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 105mm |
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com
