-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz Chieftec ATMOS CPX-750FC
Symbol:
CPX-750FC
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 753263078391 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 4,5 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | 9 A |
| Łączna moc | 750 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 9 - 4.5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 62,5 A |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Przepięcia i prąd rozruchowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Waga produktu | 1,49 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 850 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 650 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 550 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 750 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 9 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego CPU | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 550 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 750 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 650 mm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 126mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami.
• Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi - utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie otwierać obudowy - ryzyko porażenia prądem.
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com
