-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zasilacz Axis T8120 15W MDSPN 1P < EUR >
Symbol:
5026-202
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7331021003385 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Usterka |
| Diody LED | Zasilanie |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 47 - 63 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.5 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 53 x 140 x 33 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 208mm |
| Wysokość | 55mm |
